درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی

درباره فرسانت

VOIP

مشاوره و راه اندازی تماس تلفنی در بستر شبکه بر پایه Elastix

Virtualization

مشاوره و راه اندازی خدمات بر پایه مجازی سازی

Passive Networking

مشاوره و پیاده سازی شبکه در بسترهای LAN و WAN Wireless

مهارت ها و تخصص های ما

فرسانت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه خـدمات تخصصی شبکه آغاز نمود که از جمله آنها می توان به خدمات Passive و Active اشاره نمود و امروزه علاوه بر این حوزه، در حوزه های دیگر فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت است و با ارائه راهکار در پیاده سازی شبکه ، طراحی و پیاده سازی وب سایت و طراحی و پیاده سازی نرم افزار تبدیل به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه شده است.
آنچه که در فرسانت بیش از هر معیار دیگری مورد توجه قرار می گیرد، نوآوری و خلاقیـت است و آن را در بخشهای مختلف شرکت دائماً تکرار و به واقع به آن اهمیت داده می شود.
حفظ ثبات در کیفیت خدمات، انجام امور پشتیبانی به نحو شایسته و در نتیجه جلب رضایت کامل مشتریان موجب شد تا فرسانت پس از گذشت چند سال از شروع فعالیت خود به عنوان یک شرکت شناخته شده در زمینه فناوری اطلاعات مطرح شود. فرسانت با همت و تلاش بی وقفه پرسنل خلاق خود درصدد است تا به موفقیت های بالاتری در میان رقبای خود دست یابد و در به انجـام رساندن این مهم، از دانش فنی به روز و امکانات حرفه ای بهره می برد.

فرسانت از سال های اولیه تاسیس، خدمات و پشتیبانی شبکه و کامپیوتر را در مراکز مختلف آغاز و تا امروز نیز منشاء خدمات مثبت و متنوع در این زمینه بوده است. بسیاری از گروه های طرف قرارداد با وجود دشواری ها و فراز و نشیب هایشان در بخش انفورماتیکی خود، بارها این شرکت را تنها گزینه جهت حل مشکلات خود ارزیابی نموده اند. ثبت مراحل سرویس نگهداری (از درخواست مشتری، تا حل مشکل)، جهت گزارش گیری و برنامه ریزی مدیریتی، از اقدامات نوین بخش پشتیبانی سخت افزار محسوب می گردد. تحصیلات دانشگاهی در رشته های کامپیوتر و دوره ها CCNA – MCSE – MCITP از شرایــــط کارشناسان شرکت جهت حضور در محل متقاضی محسوب می شوند. در کنار بار علمی، اعتماد متقابل و حسن برخورد از موارد مورد تاکید مدیریت در مراجعات کارشناســان می باشد. . ثبت اطلاعات خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، شناسنامه سیستم ها و مشخصات کاربران در بانک های اطلاعاتی و تهیه گزارشات مختلف مدیریتی.بانک نرم افزاری جامع و تجربه کارشناسان شرکت جهت راهنمایی کاربران در استفاده بهینه از سیستم های خود موجب افزایش راندمان مجموعه های طرف قرارداد می گردد. تشکیل کلاس های گروهی با پرسنل نیز گام مهمی در ارتقاء سطح انفورماتیکی و به مرور کاهش نیاز به مراجعات مکرر کارشناسان شرکت محسوب می گردد.ثبت خدمات رایانه ای انجام شده بر روی سیستم ها به عنوان سابقه و استفاده در مراجعات بعدی از خدمات ممتاز ایــــن شرکت می باشد. تشکیل شناسنامه برای سیستم ها و تجهیزات جانبی و درج سابقه سخت افزاری و نرم افزاری، مرجع معتبری برای آنالیز و تعیین استراتژی در آینده است.

ایجاد و گسترش شبکه های کامپیوتری تخصص ماست.